Turite klausimų?
Spauskite čia!

Atsiskaitymas už maistą – darbuotojo kortele

Jūsų įmonė įsikūrusi verslo, prekybos centre, oro uoste ar kitoje vietoje, kur yra restoranai ir kavinės? Turime sprendimą, jei ieškote būdo jūsų darbuotojams patogiai atsiskaityti už maistą – darbuotojai gali naudoti praėjimo ar darbo korteles, kuriomis jie galės atsiskaityti kavinėse ir restoranuose, esančiuose šalia jūsų.

Įmonės gali susitarti su maitinimo įstaigomis, įsidiegusiomis „UCS“ programinę įrangą, kad jų darbuotojai su kortele gautų nuolaidas maistui arba turėtų tam tikrą limitą per dieną, kurį galėtų panaudoti pietums. Mūsų klientų dažniausiai naudojama praktika – kas mėnesį darbuotojo vardu skiriama tam tikra suma, už kurią darbuotojai gali valgyti restorane, kavinėje ar valgykloje. Taip įmonės gali gauti ataskaitas už atsiskaitymus kortelėmis, o tai puikus sprendimas valdant lėšas ir atsiskaitant su maitinimo įstaigomis.

Sprendimas itin pasiteisino mūsų klientams „FL Technics“, įsikūrusiems Kauno oro uoste ir Vilniuje esančiam „Quadrum“, kuriame veikia unikalus sprendimas, apjungiantis visus verslo centre esančius restoranus, turinčius mūsų sistemą. Darbuotojai, dirbantys „Quadrum“ verslo centre, gali naudoti savo praėjimo ar darbo kortelę maistui įsigyti. Vėliau restoranai įmonėms pateikia ataskaitas už faktinius jų darbuotojų apsilankymus. Susidomėjimas tokiomis sistemomis rinkoje auga, tad jaučiame padidėjusį klientų poreikį šiam sprendimui įgyvendinti, sako Mantas Antanaitis, mūsų R&D komandos produktų vadovas.

Sistemos pritaikymas patogus daugeliui: mūsų klientams, ieškantiems būdo išspręsti maitinimo apmokėjimo klausimus, jų darbuotojams, kuriems restoranuose suteikiamos nuolaidos arba apmokamas maitinimas iš įmonės lėšų bei maitinimo įstaigoms, sulaukiančioms daugiau klientų, nes šalia esančių įmonių darbuotojai skatinami valgyti būtent ten.

Susisiekite su mumis – rasime geriausią sprendimą jūsų įmonei, susiedami maitinimo įstaigų kasas su jūsų darbuotojų kortelėmis patogiam naudojimui!