Turite klausimų?
Spauskite čia!

3 sistemos „Auksinėse kopose“

Šventojoje įsikūręs SPA viešbutis „Auksinės kopos“ ką tik atsidarė sezonui ir įsidiegė Gymgest SPA valdymo sistemą, kurią integravome su jau seniau naudojamomis restorano ir viešbučio valdymo sistemomis.

Viešbučio svečių rezervacijos rodomos Gymgest sistemoje, kur jiems priskiriamos apyrankės, naudojamos viso vizito metu pateikti į baseino ir SPA zonas. Prekės ir paslaugos įsigytos šiose zonose fiksuojamos Gymgest sistemoje, o jų suma pridedama prie viešbučio sąskaitos Ericsoft sistemoje. Taip pat netrukus bus baigtas konfigūruoti atsiskaitymo už maistą ir gėrimus priskirta apyranke sprendimas, tad išsiregistruojant iš viešbučio svečias vienu metu galės apmokėti vieną bendrą nakvynės, maisto bei gėrimų ir SPA prekių bei paslaugų sąskaitą.

Viešbučio baseino zonoje buvo pastatytas turniketas su skaitytuvu, kuris atidaromas tik prilietus svečio apyrankę, tad pašaliniai asmenys į zoną patekti negali. Norint apsilankyti šioje zonoje neturintiems viešbučio rezervacijos, galima įsigyti paslaugą viešbučio recepcijoje, kur Gymgest sistemos pagalba tam tikram laikui lankytojui priskiriama apyrankė.

Auksinės kopos fasadas Auksinės kopos foje Auksinės kopos foje Auksinės kopos foje Auksinės kopos koridorius Auksinės kopos terasa Auksinės kopos turniketai Auksinės kopos baseinas