Turite klausimų?
Spauskite čia!

Darbo laiko apskaita naudojant pirštų atspaudus

INTERVID įmonių grupės ofise įdiegta darbuotojų darbo laiko kontrolės sistema BioTime. Sistema fiksuoja darbuotojų atvykimo ir išvykimo laiką, automatiškai formuoja tabelį.
Sistema yra valdoma pirštų atspaudais.

intervid2 (1)
Kiekvienas darbuotojas, atvykdamas/išvykdamas iš ofiso registruojasi prie biometrinio terminalo su integruotu pirštų nuskaitymo skeneriu. Atpažinus atspaudą, terminalo ekrane pasirodo darbuotojo vardas, pavardė bei laikas, kuomet atliekamas veiksmas. Užfiksuotą laiką mato ir pats besiregistruojantis darbuotojas.
intervid3 (1)
Kiekvieno naujo darbuotojo piršto atspaudas į bendrą sistemą įvedamas nuskaičius antspaudą piršto atspaudo nuskaitymo įrenginyje.
intervid4 (1)
Valdymo ir stebėjimo programa įdiegta konkrečiame kompiuteryje. Įvedus įmonės struktūrą, darbuotojų duomenis bei nustačius darbo grafikus, programa toliau pati fiksuoja prisiregistravimus ir generuoja darbo laiko apskaitą.
Greitieji pranešimai, atsirandantys kompiuterio kamputyje, informuoja apie kiekvieną prisiregistravimą/išsiregistravimą.
On-line režimas informuoja apie darbuotojų buvimą darbo vietoje. Matomas darbuotojų sąrašas, su nuoroda į būseną atėjęs/išėjęs.
intervid5 (1)
Galima stebėti kiekvieno darbuotojo, skyriaus ar visų darbuotojų pradirbto laiko informaciją: programoje matoma kada darbuotojas atėjo, išėjo, kiek laiko dirbo ir kiek priklauso dirbti, kiek vėlavo ir pan.
intervid6 (1)

Atsakingas darbuotojas programoje žymi komandiruotes, nedarbingumą, atostogas.

Formuojamos ataskaitos pagal pasirinktą laikotarpį, skyrių, atvykimą, išvykimą, tvarkaraščius ir pan.
Galimas duomenų eksportas į buhalterines sistemas darbo laiko apskaitai bei darbo užmokesčio paskaičiavimui.