Turite klausimų?
Spauskite čia!

„Noorus“ SPA centro ir viešbučio Estijoje automatizavimas

„UCS“ atstovai Estijoje džiaugiasi automatizavę naują SPA kompleksą – Noorus. Modernus SPA – viešbutis Noorus, pastatytas 2014 m. ir pasižymintis nepamirštama architektūra, komfortu bei jaukumu, žada tapti nauju turistų iš Skandinavijos traukos centru.

2 5

Noorus naudoja R-Keeper 7 sistemą trijose skirtingose vietose – 2 POS kompiuteriai restorane, 3 POS kompiuteriai foje, 2 POS kompiuteriai VIP Ir vandens parko baruose. Be R-Keeper Noorus dar naudojama ir integruota Abonement sistema – ji padeda administruoti lankytojų veiklą, priskiriant tam tikras paslaugas ir veiklas.

1 (1) 3

Noorus SPA padalintas į dvi dalis – vandens parkas ir VIP SPA. Į visas zonas patenkama per „UCS“ įdiegtas turniketų sistemas, kurios susideda iš specialių vartelių ir apyrankių. Sistema suprogramuota taip, kad VIP svečiai iš VIP zonos gali bet kada praeiti į vandens parko zoną, tačiau vandens parko lankytojai į VIP zoną nepraleidžiami.

6 4 (2)

Noorus įrengtos kelios atskiros persirengimo zonos, kuriose naudojamos specialios SI:Lock sistemos, leidžiančios užtikrinti ypatingą lankytojų daiktų saugumą. Vandens parko ir VIP SPA baruose naudojama speciali atsiskaitymo sistema, kuri nenaudoja grynųjų, užtenka nuskaityti savo apyrankę ir jūsų pirkiniai bus įtraukti į sąskaitą, kurią apmokėsite išeidami iš komplekso.

20140808_131744 20140808_131811

Komplekse taip pat yra SPA darbuotojų arba savitarna kontroliuojami soliariumai, o trečiame aukšte – sporto salė bei sveikatingumo centrai, į kuriuos naudodami savo apyrankes gali patekti viešbučio svečiai arba abonementus įsigiję lankytojai. Viešbučio svečiai turi galimybę už visas paslaugas atsiskaityti be grynųjų pinigų, įtraukiant paslaugas į jų kambario sąskaitą.