Turite klausimų?
Spauskite čia!

„R-Keeper Standart“ sistema mažuosiuose restoranuose

R-Keeper Standart

2014-ųjų pabaigoje UCS Baltic specialistai pristatė mažoms maitinimo įstaigoms skirtą restorano valdymo sistemą – R-Keeper Standart. Ši sistema – tobulas pasirinkimas mažiesiems restoranams, užeigoms, kebabinėms ir kitoms, mažesnes arba vidutines pajamas turinčioms maitinimo įstaigoms.

R-Keeper Standart – paprasta, tik reikalingiausias funkcijas turinti R-Keeper versija. Ši sistema patenkins nedidelio baro, restoranėlio, picerijos, kavinės ar greito maisto restorano poreikius, tačiau neturės papildomų funkcijų kaip naujausia R-Keeper 7 sistema.

R-Keeper Standart pasižymi paprastu, mažai nustatymų turinčiu vartotojo sąsaja. Šią versiją naudojantys restoranai gali neinvestuoti papildomų pinigų į darbuotojų apmokymą, o tiesiog apžvelgti pagrindines funkcijas ir pradėti darbą.

Su šia sistema paprastai naudojama MegaPOS Lite kompiuteris, fiskalinis blokas ir užsakymų spausdintuvas. Diegiantis šią sistemą, siūlome specialias įsigyjimo sąlygas – pirkti reikia tik techninę įrangą, programinė įrangą yra nuomojama. Taip pat siūlomas sistemos palaikymas už nedidelį mėnesinį mokestį.

R-Keeper sistemą jau naudoja keletas objektų, labiausiai jos paplitimas pastebimas Klaipėdoje ir jos apskrityje.

BambaPica x4
Bamba pica, Šilalė | Facebook

Skonio dziazas x4
Skonio Džiazas, Tauragė | Facebook

La maison du croissant
La maison du croissant, Klaipėda | Facebook