Turite klausimų?
Spauskite čia!

Integravome „Wolt“ ir „Bolt“ užsakymų aptarnavimą

Kavinės ir restoranai nuo šiol gali daug lengviau ir greičiau aptarnauti „Wolt“ ir „Bolt“ užsakymus – pilnai integravome šių užsakymų priėmimą iš programėlių.

„Tai daug greitesnis, paprastesnis ir pilnai integruotas sprendimas tarp visų susijusių programų. Nebereikia papildomų planšečių ir sumažėja rankinio darbo kavinių darbuotojams“, – sako Tomas Venclovas, mūsų įmonės produktų vadovas.

Iki šiol „Wolt“ ir „Bolt“ užsakymai keliaudavo į atskirą planšetę, o kavinės ar restorano darbuotojas turėdavo dar kartą suvesti užsakymą į kasą. Dabar užsakymai iš programėlių automatiškai nukreipiami tiesiai į kasą, kur galima juos patvirtinti ir tuomet jie konvertuojami į užsakymus bei siunčiami virtuvei. Atlikus užsakymą, taip pat kasoje tai galima pažymėti bei išsiųsti parnešimą, kad kurjeris užsakymą atsiėmė.

Dar vienas patogumas, sutaupysiantis daug laiko: atsiranda galimybė iš kasoje jau suvestų patiekalų sudėlioti „Wolt“ ir „Bolt“ programėlėse rodomą meniu. Nebereikia papildomai jų suvedinėti pačiose programėlėse.

Gyventojams „Wolt“ ir „Bolt“ yra patogus būdas užsisakyti maisto, tad padedame mūsų klientams integruoti ir automatizuoti procesus, kad kavinių darbuotojai kuo mažiau laiko skirtų šių užsakymų administravimui bei nebereiktų papildomos įrangos. O tuo pačiu pagreitėtų ir užsakymų įvykdymas kavinių klientams.

Ši integracija galima Lietuvoje ir Latvijoje ir veikia kaip papildoma funkcija. Paskambinkite +370 5 210 7247 arba parašykite sales@ucs.lt, papasakosime plačiau apie naująjį funkcionalumą.