Turite klausimų?
Spauskite čia!

Svarbus pranešimas dėl esamos situacijos

Gerb. Kliente,

Dėkojame, kad esate kartu. Norime pranešti Jums apie mūsų produktų ir akcininkų pasikeitimus.

Pirmiausia, visos mūsų komandos – 50 Lietuvos piliečių – vardu norime išreikšti palaikymą Ukrainai. Mes kategoriškai smerkiame Rusiją ir Baltarusiją kaip valstybes agresores ir prisidedame prie humanitarinės pagalbos Ukrainos žmonėms.

Europos gamintojo programinė įranga:

Norime informuoti, kad valdyboje jau priėmėme sprendimą Lietuvos restoranams ir kavinėms pasiūlyti Nyderlandų gamintojo programinę įrangą. Šiuo metu deriname sutarties sąlygas ir jau ruošiame produktą Lietuvos rinkai – atliekame vertimus, adaptuojame fiskalinio bloko programą Lietuvos apskaitos reikalavimams. Jau artimiausiomis savaitėmis pasiūlysime šią programinę įrangą įsigyti, o mes teiksime jos aptarnavimo paslaugas.  

Taip pat priėmėme sprendimą, kad jokiais kitais Rusijoje ir Baltarusijoje sukurtais produktais neprekiausime.

„R-Keeper“ programos tolesnis naudojimas:  

Kai turėsime europietišką alternatyvą, stabdysime naujų „R-Keeper“ programinės įrangos licencijų prekybą ir diegimą.   

Šiuo metu „R-Keeper“ programinę įrangą yra įsigiję beveik 1000 restoranų ir kavinių Lietuvoje – tai yra šių įmonių nuosavybė. Ši įranga įsigyjama sumokant vienkartinį mokestį, visa informacija laikoma klientų arba mūsų įmonės serveriuose Lietuvoje. Jokie programinės įrangos atnaujinimai automatiškai nėra diegiami ir ryšiai su programos gamintoju nėra palaikomi. Programos aptarnavimą taip pat vykdo išskirtinai tik mūsų komanda Lietuvoje.

Kol klientai priims sprendimus, ką daryti dėl savo įsigytos ir naudojamos programinės įrangos, mes teiksime techninio palaikymo paslaugą. Jei klientai priims sprendimą pereiti prie Europos gamintojų programinės įrangos, mes konsultuosime nemokamai ir su gamintoju šiuo metu deriname geresnę įsigijimo kainą tiems, kurie norės pereiti prie Europos gamintojo programinės įrangos.      

Kiti mūsų produktai:

Mes Lietuvoje prekiaujame daugiau nei 10-čia programinių produktų. Mūsų apgyvendinimo įstaigų programiniai sprendimai („Ericsoft“, „Simple Booking“, „Lybra“, „Vertical booking“ ir kt.) yra itališkos kilmės, kaip ir sprendimas laisvalaikio bei sporto įstaigoms „Gymgest“.  

Tik vienas iš mūsų iki šiol prekiautų programinių produktų – „R-Keeper“ – yra sukurtas Rusijoje. Juo Lietuvoje prekiavome nuo 1999 m.

Akcininkų pasikeitimas:

Šiuo metu vyksta pokytis mūsų akcininkų struktūroje – siekiame, kad 100% mūsų įmonės būtų valdoma Europos Sąjungos piliečių.

Šiuo metu 50% UAB „UCS Baltic“ akcijų priklauso įmonei UAB „Era Capital“, kurios galutiniai naudos gavėjai yra Lietuvos piliečiai, 25% akcijų priklauso fiziniam asmeniui Grigory Gurevič, kuris yra Bulgarijos pilietis. Likusieji 25% akcijų priklauso Rusijos piliečiui Evgeny Malakhov.

Evgeny Malakhov parduos savo akcijas, jas sutiko įsigyti kitas mažasis įmonės akcininkas Grigory Gurevich. Akcijų pardavimo procesas jau pradėtas ir tikimės, kad bus užbaigtas per kovo mėnesį. Po šio akcijų pardavimo 100% UAB „UCS Baltic“ akcijų priklausys Europos Sąjungos šalių piliečiams.

Taip pat norime atkreipti dėmesį, kad Evgeny Malakhov nepalaiko Rusijos režimo ir kategoriškai prieštarauja vykdomai agresijai prieš Ukrainą.

Dėkojame, kad esate kartu ir pasitikite mūsų komanda. Drąsiai kreipkitės į Jūsų vadybininką, jei turite klausimų ar norite pasitarti.

Būkime vieningi ir kartu sustabdysime blogį. Slava Ukraini!