Turite klausimų?
Spauskite čia!

Virtuvės ekranų sistema (KDS)

2015 metus UCS Baltic pradeda pristatydama dvi naujas sistemas – KDS ir VDU. Šios sistemos sukurtos atsižvelgiant į didėjantį ekologiško ir socialiai atsakingo verslo poreikį optimizuoti popieriaus sunaudojimą virtuvėje.

KDS (Kitchen Display System) sistema – naujas išmanus įrenginys skirtas klientus aptarnaujančio ir maistą gaminančio personalo komunikacijos efektyvumo didinimui. Šis įrenginys yra skirtas maistą gaminančioms įstaigoms, kurios nori savo klientams maistą patiekti greičiau bei rinkti informaciją apie virtuvės darbuotojų efektyvumą.

Sistemos veikimo principas nesudėtingas ir primenantis anksčiau naudotą, adatinių spausdintuvų sistemą, tačiau daug efektyvesnis ir patogesnis. Vietoje spausdintuvo, kuriame ant lapelio išlenda užsakymas, virtuvėje statomas arba kabinamas specialus virtuvės monitorius (arba televizorius) su ARM procesoriumi bei jo valdiklis. Padavėjui įvedus užsakymą į POS įrenginį, informacija per vietinį tinklą gaudo užsakymus ir juos transliuoja virtuvės ekrane, kuriame darbuotojai iš karto mato užsakymo turinį ir gali greičiau pradėti darbą. Pabaigę ruošti tam tikrus patiekalus, virtuvės darbuotojai pažymi tai virtuvės ekrane ir restorano vadovas gali stebėti virtuvės darbuotojų efektyvumą ir analizuoti statistiką.

KDS

Taip pat verta paminėti greitojo maisto restoranams skirtą VDU (Video Display Unit) sistemą. Ši sistema – modifikuotas KDS variantas, kuriame virtuvės darbuotojai gali matyti užsakymą dar jo nepatvirtinus. Tai reiškia, kad darbuotojui bendraujant su klientu, virėjas jau gali matyti, ką žmogus planuoja užsakyti, ir kol klientas renkasi gėrimą, darbuotojas jau gali pradėti ruošti jo užsakymą.

Prijungiamas monitorius/TV, specialus valdiklis su ARM procesoriumi, kuris prijungiamas prie tinklo, gaudo užsakymus ir juos transliuoja virtuvėje.

KDS2