Turite klausimų?
Spauskite čia!

Kaip padidinti kavinės pelningumą? Įsidiegti „Growzer“!   

Ar žinote, kurie patiekalai Jūsų kavinėje ar restorane yra nugalėtojai – populiarūs, su maža savikaina ir dideliu pelnu, o kurie miegantieji – pelningi, bet kuriems reikalingas pardavimų paskatinimas?

Dirbtiniu intelektu paremta ir debesyje talpinama sandėlių valdymo programa „Growzer“ tai lengvai parodys ir sugrupuos visus patiekalus į keturias kategorijas, kad galėtumėte dirbti dar efektyviau ir pelningiau.

„Ši belgiška sandėlio valdymo programa skirta kavinėms, restoranams ir restoranų tinklams, turintiems didelį produktų sandėlį, taip pat įmonėms, kurios siekia kuo tikslesnės apskaitos ir nori, o kad programa kurtų vertę jiems, o ne darbuotojai tarnautų programai“, – pasakoja Evelina Staknevičiūtė, mūsų įmonės informacinių sistemų konsultantė.

Tai nauja mūsų atstovaujama ir aptarnaujama programa. Ji pilnai integruota su „unTill“ kasos sistema ir iš jos automatiškai importuoja pardavimų informaciją.

3 dalykai, kuriuos prisiminkite apie „Growzer“:

🟢 Visi pagrindiniai rodikliai atvaizduojami diagramomis ir grafikais, tad yra lengvai suprantami, o daugelį funkcijų programa atlieka automatiškai. 

🟢 Daugumą Lietuvos tiekėjų galima pasirinkti iš jau suvesto sąrašo, nebereikia vesti rekvizitų, o inventorizaciją galima atlikti excel dokumente ir importuoti į sistemą – nereikia pildyti duomenų rankomis.

🟢 Galima atlikti prekių užsakymus, šį darbą palengvina iš anksto paruošti užsakymų šablonai bei sistemos paskaičiuotas vidutinis produktų sunaudojimas.

Dirbkite šiuolaikiškai, žinokite tikslią savo restorano ar viso tinklo situaciją, veiklos sąnaudas, pardavimų pelningumą, efektyviai valdykite išlaidas, planuokite meniu ir nustatykite kainas. Susisiekite – mielai papasakosime ir parodysime, kaip viskas veikia.